В Україні визначили лідера в управлінні біогазовими комплексами

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) і інформаційний ресурс «Біогазова енергетика в сільському господарстві» оприлюднили дані про ефективність управління біогазовими комплексами, згідно з якими агроіндустріальних холдинг МХП зайняв лідируючу позицію.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Станом на листопад 2019 р коефіцієнт використання потужностей біогазового комплексу «Орель-Лідер», який входить в структуру МХП, склав 80%. Для порівняння – в середньому по Україні цей показник становив 45%. Комплекс функціонує в Дніпропетровській області з 2013 року і має встановлену потужність 5,5 МВт.

«Ефективне управління біогазовими проектами – постійний інтелектуальний та інноваційний процес. Наступне завдання, яке ми ставимо перед собою – це інтеграція біогазових технологій і генерації «зеленого» водню », – зазначив президент« МХП Еко Енерджі »Олександр Домбровський.

Згідно з інформацією компанії, в кінці 2019 р холдинг МХП ввів в експлуатацію першу чергу комплексу «Біогаз Ладижин» у Вінницькій області встановленої потужності 12 МВт. Після запуску другої черги, потужність буде подвоєно, що зробить комплекс «Біогаз Ладижин» найбільшим біогазовим комплексом в світі, що працює на органічних відходах птахівництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *