В Україні виробляють зелений мед з хлорела

Компанія «Правильний мед» випустив унікальний продукт – зелений мед, в основі якого крем-мед з квіткового різнотрав’я і суспензія мікроводорості хлорели. Водорості спіруліни і хлорелу для виробництва продукту поставляє компанія «Жива Хлорелла».

Про це повідомляє проект UHBDP.

«Медові композиції – це натуральний мед, який збагачений витяжками активних речовин з лікарських рослин, квіткового пилку, прополісу, маточного молочка. У них зберігаються основні якості меду: бактерицидні та антибактеріальні властивості; наявність ферментів, а також консервуючі властивості. Зелений мед з хлорели очищає організм від шлаків, токсинів підвищує гемоглобін, підтримує здоров’я всіх систем організму і є джерелом вітамінів і мінералів », – розповідають виробники зеленого меду.

За совами засновника ССП «Правильний мед» Володимира Петрушову, зелений мед з хлорела – загальнозміцнюючий засіб, яке рекомендується вживати як дієтичну добавку до раціону харчування в екологічно несприятливих умовах, додаткове джерело біологічно активних речовин, що володіють імуностимулюючі, протизапальні і бактерицидні властивості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *