В Україні виник дефіцит тепличних помідорів

Ринок тепличних овочів продовжує залежати від несприятливих весняних погодних умов в цьому році. В Україні через холодну весну сівозміни в деяких комбінатах розтягнулися до середини нинішнього літа. А продукція нового обороту у великих обсягах з’явиться на ринку восени.

Останні партії тепличних помідорів минулого тижня (6 липня – 12 липня) були нижче існуючого попиту на українському ринку. При цьому продукція відкритого грунту надійде на 1,5-2 тижні пізніше звичайних строків. Зважаючи на дефіцит Туреччина і Польща вже поставили перші літні партії імпортних помідорів на український ринок, повідомляє EastFruit.

В результаті тенденції до підвищення ціни на тепличні помідори зміцнилися. Середня вартість на дану продукцію досягла $ 0,93 / кг.

Що стосується ситуації на ринку короткого горбкуват огірка, на тлі зниження ціни в країнах ближнього зарубіжжя, в Україні оператори відзначали брак пропозиції. А при існуючому попиті продавці не перестали підвищувати відпускні ціни на дану продукцію. Така тенденція зберігалася до кінця минулого тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *