В Україні виник дефіцит супутникових телефонів

В Україні зненацька виник дефіцит супутникових телефонів. У профільних магазинах повідомляють, що очікують на постачання в лютому, проте з початку січня в країні дуже складно знайти гаджет.

Про це повідомляє Dev.ua з посиланням на магазин Satphone, який займається реалізацією супутникових телефонів.

“Тільки з 7 лютого буде відомо, що доступно на складах у Європі у постачальників і за якою ціною”, – розповів консультант магазину Satphone.

В даний час продавці пропонують супутникові телефони тільки на замовлення, але і з цією можливістю почали виникати проблеми.

Консультант порадив придбати супутниковий телефон у США, наприклад, у Amazon. На платформах онлайн-оголошень, наприклад на OLX, можна знайти тільки б/у гаджети. В середньому такий супутниковий телефон коштує 10-20 тисяч гривень.

“Останнім часом попит справді активізувався. Ви, напевно, сьомий телефонуючий”, – сказав один із продавців.

В іншому профільному магазині (Spotme) Delo.ua підтвердили, що справді в Україні різко виріс попит на супутникові телефони і купити їх зараз можна лише за попереднім замовленням та з повною передоплатою.

Фото 2 — В Украине возник дефицит спутниковых телефонов

Відповідь одного з магазинів супутникових телефонів

Тим часом світ може зіткнутися з дефіцитом смартфонів через брак чипів. Компанія Apple вже збирається запустити виробництво чіпів бездротового зв’язку власними силами, щоб не зменшувати виробництво гаджетів.

З аналогічною проблемою зіткнулися Samsung Electronics і Toshiba, при цьому напередодні компанії повідомили про відновлення роботи на заводах, що випускають напівпровідникові елементи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *