В Україні відкрився перший McDonald’s на автотрасі

8 жовтня відкрився перший ресторан McDonald’s на Бориспільській трасі за адресою с. Гора, вулиця Бориспільська, 6. Ресторан оснащений найсучаснішими технологіями, що дозволяють швидко і зручно обслуговувати велику кількість клієнтів.

“У відкритому закладі створено 62 нових робочих места.Такім чином McDonald’s дотримується заявленої стратегії посилення присутності в регіонах і забезпечує українців новими робочими місцями”, – підкреслили в компанії.

Одноповерховий ресторан має 94 посадочних місця в залі і 92 на терасі. Сервіс МакДрайв з Діджитал-моніторами має дві лінії обслуговування для прискорення процесу прийняття гостей. У закладі вперше використовується роботизована станція напоїв, завдяки якій напої відвідувачам будуть наливатися автоматично, без залучення працівників до процесу.

Вісім терміналів самообслуговування дозволять гостям самостійно вибрати улюблені страви і розрахуватися карткою відразу на місці. Для зручності відвідувачів касова зона розділена на дві частини – для замовлення і видачі, а працівники можуть принести замовлення за столик. Також в залі працюють експерти з гостинності, завдання яких створити комфортну атмосферу і подбати про потреби клієнтів.

“Відкриваючи новий ресторан в с. Гора, компанія інвестує в розвиток місцевої громади, налагодження співпраці з локальними постачальниками і формування системи кругової роботи з відходами через пошук партнерів в регіоні”, – підкреслили в “МакДональдз Україна”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *