В Україні відкрився перший магазин електроніки формату duty free

Перший в Україні повноцінний магазин електронних товарів у режимі безмитної торгівлі відкрився 23 лютого в аеропорту “Київ” (“Жуляни”) імені Сікорського.

Як повідомляє прес-служба аеропорту, його пасажири тепер зможуть придбати за вигідними цінами ноутбуки, планшети, смартфони, акустичні системи, навушники, а також валізи та багато іншого.

“Ми давно мріяли про відкриття магазину. Тепер з упевненістю можу сказати, що нам є чим задовольнити навіть найвибагливішого покупця, оскільки ми запропонуємо останні новинки моделей ноутбуків, смартфонів, фото- та відеотехніки від найвідоміших брендів за дуже привабливою ціною”, — зазначила. гендиректор “Фуд Енд Дрінк Компані”, оператор duty free в аеропорту “Київ”, Вікторія Розмериця.

За її словами, у середньому ціни на товари в Duty Free Electronics на 10-15% нижчі, ніж у звичайних магазинах електроніки на українському ринку, а на деякі товари, зокрема відео- та фототехніку, різниця становить до 25%.

“Наразі асортимент не включає позиції від вендера Apple. Проте ми плануємо працювати з цим брендом теж. Доставка товарів очікується приблизно за місяць”, – повідомила Розмериця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *