В Україні відкрили перший автономний магазин: “Ашан” працює без персоналу

Магазин “Ашан” формату Pick up Point без продавців та касирів розташований на території житлового комплексу “Комфорт Таун” у Києві за адресою вул. Регенераторна, 4, повідомлює RAU.

Потрапити в автономний магазин можна за допомогою програми “Ашан”. На нього покупцеві приходить QR-код – ключ. Потім клієнт здійснює покупки та розплачується на касі самообслуговування.

“Це вже друга торгова точка “Ашана” у цьому мікрорайоні. Перша показала себе дуже успішно, тому відкриття нового магазину лише посилить позиції мережі у цьому мікрорайоні”, – заявили представники ритейлера.

Для пілотного проекту обрано саме цей житловий комплекс також через велику кількість молодих людей, які проживають тут, які працюють у сфері нових технологій. Асортимент включає понад 1000 товарів широкого вжитку та працюватиме 24/7. Площа магазину – 45 кв. м.

Pick Up Point – це мінімальний формат мережі площею 50-100 кв. м. Асортимент таких магазинів складає 600-2000 найменувань. Завдання формату – залучити нових клієнтів, розширити та підвищити впізнаваність бренду.

Загалом зараз працює вже понад десять торгових точок формату Pick Up Point, розташованих у Києві, але магазин на вулиці Регенераторній — перший, у якому немає продавців та касирів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *