В Україні видали перший кредит під покупку сільгоспземлі

«Укргазбанк» видав перший в Україні кредит на придбання сільськогосподарської землі.

Про це йдеться в повідомленні банку.

Позичальником став фермер з Кропивницького, що займається вирощуванням зернових культур вже 24 роки. Він отримав кредит на покупку відразу декількох ділянок загальною площею майже 28 га в Долинському районі на Кіровоградщині. Кредитні кошти надані на 7 років.

«Ми довго чекали відкриття ринку сільськогосподарської землі і ось нарешті українці можуть вільно купувати і продавати такі ділянки, а ми можемо їм в цьому допомогти. Раніше це було неможливо через мораторій, який діяв ще з 1992 року. Ми ретельно готувалися до цієї події, розробляли зручні умови кредитування », – зазначив директор департаменту роздрібного банкінгу” Укргазбанку “Максим Ярославський.

Він зазначив, що з моменту отримання заявки до видачі кредиту пройшло всього 5 днів.

«Зараз є ще кілька заявок з різних куточків України і, звичайно, після цього успішного кейса, переконані, що бажаючих стане ще більше», – додав банкір.

Для довідки: ринок землі відкрився 1 липня, тепер громадяни України можуть вільно купувати і продавати землю сільськогосподарського призначення. Станом на 2 серпня вже було укладено 3277 угод на 5927,1 га.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *