В Україні створять службу з контролю за вирощуванням амаранту

Амарант для українських фермерів вельми перспективна культура. Однак для максимальної результативності вирощування амаранту слід дотримуватися рекомендацій науки і практики.

Про це заявив глава асоціації виробників амаранту і амарантового продукції Олександр Дуда, пише SEEDS.

«Ми більше знаємо про те, що не потрібно робити. Але нам ще треба багато чого довідатися, як потрібно вирощувати амарант. Тому в цьому році ми збираємо дуже сильну команду відомих фахівців – це люди, які мислять творчо і відчувають предмет з яким вони працюють.

Я думаю цей «колективний розум» дасть певні позитивні результати до кінця року. Ми мінімізуємо ті помилки, які можемо допустити в поточному році і повинні забезпечити фермерам ефективне господарювання, нормальну рентабельність », – говорить Олександр Дуда.

За його словами, в цьому році асоціація створює спеціальну контрольну службу.

«Ми вже почали набір фахівців, які будуть виїжджати в господарства, контролювати те, як аграрії вирощують амарант. У мене є великі надії на те, що спільно ми зможемо дисциплінувати, організувати фермерів, щоб вони відповідально ставилися до рекомендацій науки і практики з вирощування амаранту.

В першу чергу це дасть якісний результат – ми отримаємо те якісну сировину, яке вимагає від нас переробне підприємство », – зазначає глава асоціації.

«Як буде працювати ця контрольна служба? Це обов’язковий виїзд в поля. Починаючи з моменту посіву і до змикання рядків, щонайменше 4 рази. Повинні проводитися лабораторні дослідження грунту », – розповідає Олександр Дуда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *