В Україні створять реєстр агрокомпаній, невиконуюча зобов’язання по форвардам

«Українська Зернова Асоціація» (УЗА) планує створити єдиний реєстр неблагонадійних компаній, які під прикриттям посухи, при цьому не постраждавши від неї, не закривають раніше укладені контракти.

Про це заявив президент УЗА Микола Горбачов під час прес-конференції на тему: «Проблема дефолтів на зерновому ринку України».

«Минулого тижня я зустрічався особисто з кількома господарствами, не сильно постраждали від посухи, представники яких сказали, що у них є раніше укладені контракти, але разом з тими вони не збираються їх виконувати, тому як піднялася ціна. Так ось я хочу сказати таким компаніям, що ми збираємося створити єдиний реєстр, в якому будемо показувати такі неблагодажение підприємства », – уточнив Микола Горбачов.

За його словами, такий реєстр допоможе сільгоспринків самому вирішити, чи варто продовжувати співпрацювати з такими компаніями, або ж обмежити фінансування і не укладати з ними форвардні контракти.

«Сподіваємося, що такий реєстр буде стимулювати виробників виконувати всі взяті на себе зобов’язання», – озвучив свої очікування президент УЗА.

Крім цього він також анонсував бажання асоціацій підписати Меморандум, за допомогою якого всі господарства, дійсно постраждали від посухи зіткнулися в неможливістю фізичного виконання контрактів і зобов’язань, зможуть отримати допомогу.

«Для таких господарств ми будемо намагатися знайти компромісний рішення і працювати всередині асоціації для того, щоб не погубити такі компанії, а допомогти їм», – підсумував Микола Горбачов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *