В Україні створять Медовий парк

ФГ «Здорова Бджола» і Кластер спільнот бджолярів, який створюють в Одеській області, стануть основою для розвитку зеленого туризму в області. А в майбутньому – майданчиком для створення «Медового парку України».

Про це розповідають засновники кластера спільноти бджолярів, повідомляє UHBDP.

Відзначається, що в «Медовому парку України» працюватимуть навчальні заклади для бджолярів і фахівців з питань виробництва ліків та харчову продукцію з меду. Також бджолярі планують створити музей бджільництва, в якому покажуть багатовікову історію розвитку цієї галузі в Україні та світі.

«Наш майбутній кластер може діяти не тільки на території Одеської області, а й виходити за межі регіональних кордонів. Уже є перший договір з ПП «Вересень» і ТМ «органіки» на запилення земель, які знаходяться під контролем фахівців «Органік стандарт». ТОВ «ВІС Терра» агітує наше господарство забезпечити їм запилення 18-ти наділів землі по 500-1500 га органічних посівів », – розповідає засновник ФГ« Здорова Бджола »Володимир Петрушев.

За його словами, досвід роботи кластерів в цілому в Україні поки невеликий, тому бджолярі Одещини вивчають досвід зарубіжних колег. Вони активно спілкуються з бджолярами українських діаспор Європи і Америки, які мають ресурсами і унікальними технологіями в медовій індустрії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *