В Україні спрогнозували падіння продажів мереж АЗС на 50%

За тиждень продажу мереж АЗС впали на 20%, а в квітні очікується падіння до 50%. Про це повідомив директор консалтингової групи “А-95” Сергій Куюн на своїй сторінці в Facebook.

“На вихідних переговорив з топ-менеджерами та власниками декількох великих мереж АЗС. Все повідомили про початок падіння продажів приблизно з середини тижня на 15%, до вихідних – на 20% і більше в порівнянні з попередньою суботою”, – написав Куюн.

Найбільший спад в західних регіонах, перш за все на Буковині та Закарпатті, – 40%. На станціях прикордонних переходів продажі впали на 90%.

“Очікування теж більш-менш однакові – зниження реалізації в квітні на 40-50%. Це дуже оптимістично, враховуючи, що в Італії заправки втратили 70-80%. А ось де немає єдності, так це в прогнозах щодо тривалості цієї … як би так висловитися … ситуації. Скажімо так, менше ніж на чотири місяці вже не налаштований ніхто “, – написав Куюн.

За його словами, загрожує закриття не менше 25% станцій, які і до карантину не мали великий виручки. Ще 10-15% АЗС, які знаходяться на кордоні, також можуть закритися найближчим часом.

“Ще 10-15% – в групі ризику. Наприклад, який сенс в роботі прикордонних станцій, якщо межа закрилася, а місцеве населення, яке жило в основному за рахунок човникових поїздок, впало в режим використання не дуже яких запасів”, – вважає директор консалтингової групи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *