В Україні почнуть виробляти консерви з равликів

Фермер зі Львівщини Віталій Гучко намір експортувати на ринок Європейського Союзу консерви з равликів.

В Україні набирає обертів цей вид фермерства. У багатьох регіонах равликові господарства вже поставляють продукцію в ресторани і за кордон. На ринок ЄС вийшли 17 равликових підприємств, повідомляє «5 канал».

«Для України цей вид фермерства досить новий, але їм займаються все більше селян. На таких господарствах роботи не менше, ніж на фермах, де вирощують корів або свиней », – розповідає фермер.

Він зазначив, що співпрацює тільки з європейцями, в даний час веде переговори з італійцями і іспанцями. Фермеру вдалося вперше експортувати 5 тонн вирощених равликів в Литву.

«У найближчих планах – експорт равликових консервів. М’ясо равлики в маслі і приправах або в томатних заправках », – додає Гучко.

Крім того, фермер зазначив, що для експорту необхідно враховувати регіональні тенденції.

«Італієць нам сказав, що він хоче равлики від 10 і більше грам, а сама природа цього равлика в середньому 9 г, тобто його бачення цієї продукції це равлик-переросток. Ось іспанцям написали пропозицію 8-12 грамів. Їм не підходить, хочуть меншого – грам 6. Ось така специфіка », – розповідає Віталій Гучко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *