В Україні почав працювати перший онлайн-ресторан

Українська мережа “Чорноморка” запустила новий проект – перший в країні онлайн-ресторан. У віртуальному закладі гості можуть поспілкуватися з офіціантами, зробити замовлення в реальному часі і навіть вибрати з вітрини рибу або морепродукти для своєї страви.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Віртуальний замовлення готують кухарі ресторану, після чого клієнт отримує доставку готових страв додому. Але можна і просто замовити свіжу рибу і морепродукти, щоб приготувати їх самостійно.

У компанії відзначають, що формат онлайн-ресторану допоміг керівництву мережі збільшити кількість замовлень в умовах карантину, а головне – зберегти робочі місця офіціантам і кухарям.

При виборі страв спілкування між гостем і офіціантом закладу відбувається через пряму відеозв’язок в режимі реального часу.

Клієнт має можливість дистанційно насолодитися більшістю етапів ресторанного обслуговування закладу: від вітання офіціанта, оповідань про акційні пропозиції та рекомендації до напоїв – до можливості вибрати серед рибних і морепродуктів саме ті, які, наприклад, за розміром або кольором сподобалися більше.

Відвідати віртуальне заклад можна як з персонального комп’ютера, так і будь-якого гаджета, який має вихід в інтернет: переглянути меню, вибрати офіціанта і після цього по відеозв’язку зробити замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *