В Україні побудують ще 2 заводи з переробки відходів тваринництва в корми

Група компаній «Ефективні інвестиції», яка розпочала будівництво заводу кормових добавок на Львівщині, планує побудувати ще два підприємства з переробки побічних продуктів тваринництва.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Проблема переробки побічних продуктів тваринництва актуальна для всієї країни, особливо з огляду на активний розвиток галузі. Наш завод стане потужним рішенням цієї проблеми.

Сталий розвиток тваринництва і харчової промисловості регіону просто неможливо без розвиненої інфраструктури переробки побічних відходів. Саме тому ми плануємо створити ще як мінімум 2 підприємства в центральній частині країни і на півдні », – прокоментував голова наглядової ради групи компаній« Ефективні інвестиції »Ігор Ліскі.

Він підкреслив, що виробництво буде займатися саме переробкою побічних продуктів тваринництва, а не утилізацією відходів.

Для довідки: раніше українська група компаній «Ефективні інвестиції» і голландська компанія Mada Participations BV оголосили про початок будівництва виробничого комплексу Feednova по виготовленню високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів в місті Буськ (Львівська область). Інвестиції в завод складають $ 20 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *