В Україні переносять виробництво популярного гербіциду

Компанія ALFA Smart Agro, один з лідерів українського ринку засобів захисту рослин і мікродобрив, переносить в Україну виробництво популярного гербіциду Хаммер Дуо (2,4 Д-2-етилгексиловий ефір, 491,5 г / л + флорасулам, 8,5 г / л ).

Як говориться в повідомленні компанії, майже половина посівів пшениці і кукурудзи в Україні обробляється препаратами цієї групи. Тому для аграріїв виробництво гербіциду на Білоцерківському заводі препаративних форм (БЗПФ) матиме ряд переваг. Це дозволить:

– забезпечити максимальний контроль якості гербіциду завдяки високим стандартам, встановленим на БЗПФ;

– оптимізувати логістику і оперативно доставляти продукт до споживачів;

– гнучко реагувати на потреби ринку і виробляти необхідну кількість гербіциду.

У компанії нагадали, що в минулому році на Білоцерківському заводі препаративних форм ALFA Smart Agro встановили інноваційну лінію по виробництву гербіцидів в препаративної формі суспензійних емульсій. Першим продуктом, який почали виробляти на новій лінії, став популярний гербіцид Оскар Преміум (пропізохлор, 450 г / л + тербутілазін, 215 г / л). В цьому році до нього додали виробництво системного гербіциду з розширеним спектром дії Хаммер Дуо.

«Виробництво суспензійних емульсій є складним технологічним процесом, який вимагає поєднання органічних і неорганічних речовин: мікрочастинки діючих речовин покриваються органічної оболонкою. Завдяки наявності органічних компонентів, суспоемульсіі мають м’яку дію на культурні рослини, але в той же час забезпечують тривалий захист і високу ефективність контролю бур’янів. Технологічні можливості БЗПФ дозволяють виготовляти такі складні препарати », – зазначив директор Білоцерківського заводу препаративних форм Роман Шпаченко.

Він також зазначив, що лінія для виробництва суспензійних емульсій, відповідно до міжнародних стандартів Crop Life, встановлена ​​в окремому цеху, де виробляють тільки гербіциди. Приміщення цеху повністю відокремлена від інших приміщень, доступ до нього регламентований відповідно до світових стандартів. Це виключає можливість перехресного забруднення при виробництві препаратів.

Для довідки: на Білоцерківському заводі препаративних форм ALFA Smart Agro виробляється близько 75% продуктів, які реалізує компанія. На підприємстві впроваджена унікальна система контролю якості Multi Control, яка передбачає перевірку якості на кожному етапі виробництва: від отримання сировини до підтвердження відповідності готового продукту міжнародним стандартам CIPAC. Білоцерківський завод препаративних форм сертифікований по стандартами ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *