В Україні офіційно стартував міжнародний проект залучення фінансування в аграрний сектор

В Україні відбувся офіційний запуск проекту «Розвиток доступу аграрного сектора України на ринки капіталу», який буде реалізований в 2021-2024 роках за підтримки «Міжнародної фінансової корпорації» (IFC) у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією.

Про це повідомила прес-служба Мінекономіки.

«В минулому році разом з партнерами ми працювали над модернізацією Закону про аграрні розписки, з метою поліпшити доступ до фінансових ресурсів в сільському господарстві України. І сьогодні я особливо пишаюся Україною, яка змогла внести свій внесок у поліпшення цього інструменту, і стати на шлях автоматизації та цифрової трансформації в секторі аграрного фінансування », – зазначив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тарас Висоцький. Він зазначив, що очікується прийняття законопроекту №2805-д, який трансформує аграрну розписку з товарораспорядительного документа на операції з цінними паперами, значно розширить можливості аграріїв в залученні додаткових коштів.

Спочатку проекту «Аграрні розписки в Україні» міністерство підтримувало впровадження цього нового альтернативного інструменту фінансування.

«Завдяки спільним зусиллям державного, громадського та приватного секторів, аграрні розписки стали одним з найпоширеніших і зручних інструментів фінансування в сільському господарстві. Так, розписки вже допомогли агровиробникам отримати фінансування в розмірі понад 32 млрд грн. Однак в період глобальних кліматичних змін та враховуючи безперервний розвиток аграрної галузі, важливо забезпечити аграріїв більш широким спектром інструментів для залучення додаткового фінансування », – вказується в матеріалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *