В Україні не виключають дефіциту насіння озимих культур

Дефіцит посівного матеріалу озимих культур з великою ймовірністю буде спостерігатися в Україні в цьому році. Як наслідок – ціна піде вгору.

Таку думку журналу The Ukrainian Farmer висловив засновник і генеральний директор ТОВ «АгроРось» Петро Євич, пише AgroTimes.

«На мою думку, з огляду на минулорічну ситуацію насіння виросте в ціні», – додав він.

Експерт додав, що під час осінньої посівної-2020 аграріїв можуть піддатися виклики.

«Основний ризик – це недостатня кількість вологи, яка потрібна для того, щоб в оптимальні терміни отримати дружні сходи. З цим ми зіткнулися в минулому році, – зазначив експерт. – Тому потрібно зробити все можливе, щоб зберегти залишки вологи. Своєчасно підготувати грунт і сподіватися на дощ ».
Він нагадав, що за останні роки сортова селекція вийшла на новий рівень, і сільгоспвиробники мають доступ до сортів озимої пшениці з високим генетичним потенціалом для різних кліматичних зон. Досягти високих результатів можливо, якщо дотримуватися агротехнологічних вимог і підвищувати кваліфікацію.
«Тому – цікавтеся новинками, експериментуйте, досліджуйте, наслідуйте кращу практику і співпрацюйте з ефективними компаніями», – порадив Петро Євич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *