В Україні готують до відкриття 9 готелів під брендами міжнародних мереж в 2021-2023гг

Не більше десятка готелів, що представляють міжнародні мережі, планується відкрити в Україні в наступні два роки, повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” директор з міжнародних зв’язків Української асоціації готелів і курортів (UHRA), партнер компанії BURFORD Management & Consultancy Іван Лунь.

“На сьогодні під міжнародними брендами в Україні функціонують лише 17 готелів. Це мізерна цифра: порівняйте з 185 брендованими готелями в Польщі – країні, яка порівнянна з нашою з географії, населенню і економічним потенціалом”, – сказав він.

За словами експерта, в поточному році заявлено до відкриття Radisson Hotel City Center Odesa (90 номерів), Best Western Plus Lviv Market Square (70), Ibis & Adagio Kyiv (combo, 265). У наступні два роки планують почати роботу Ibis Lviv (100 номерів), Radisson Hotel Pechersk Park Kyiv (167), Sheraton Kyiv Troitska Square (208), трохи пізніше – Novotel Lviv (125) і Hampton by Hampton Lviv airport (138).

“Ці проекти – лише мала частина з тих брендованих готельних проектів, які пройшли ретельне містобудівне та архітектурне планування, а також копіткі договірні переговори між девелоперами цих проектів і глобальними готельними групами. Однак багато проектів, які планувалися до експлуатації під відомими готельними брендами, так і не були завершені, зокрема їх будівництво “, – повідомив Лунь.

Найактивнішими готельними мережами в Україні на сьогодні є Accor, Radisson, InterContinental, Marriott і Hilton, офіси розвитку яких розташовані в Москві та Варшаві. Крім того, за даними експерта, мережі Wyndham і Louvre Hotel Group останнім часом також просували свої бренди і брали участь в тендерах на проекти, в основному через франчайзингові пропозиції.

В цілому експерт очікує активізації входження міжнародних операторів в 2024-2025 рр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *