В Україні для аграріїв створили спеціальну пожежну машину

Промислова компанія «Пожмашина» створила пожежну автоцистерну АЦ-3,0-40 (ЕХ8) -477Н, найбільш затребувану в сільській місцевості, зокрема, для гасіння пожеж на полях.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Все частіше ми бачимо новини з полів – загорівся комбайн, зерновоз або навіть ціле поле. Причини можуть бути різними – від банальної недбалості, несправності або перегріву техніки до підпалу », – зазначають розробники.

Щоб цього уникнути, потрібно мати в своєму розпорядженні маневрений і швидкий пожежний автомобіль з достатнім запасом вогнегасної речовини, потужним насосом і необхідною комплектацією.

Машина, побудована на базі Hyundai EX8, має трохи більше 7,5 м в довжину і майже 2,5 м у висоту, що дозволяє їй рухатися по вузьких вулицях, з легкістю долаючи ділянки, де проводиться обрізання гілок дерев, так і польовими дорогами.

Машина має тримісну кабіну, колісну формулу 4 × 2 і обладнана дизельним двигуном потужністю 170 к.с. АЦ-3,0-40 (ЕХ8) -477Н забезпечує швидке прибуття на місце виникнення надзвичайної ситуації та оперативну локалізацію пожежі завдяки достатньому змісту вогнегасних речовин – 3000 л. Насос пожежної цистерни здатний перекачувати 2400 л в хвилину і ?? утворювати напір 100 м.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *