В Україні дефіцит фуражної пшениці для експорту

Чорноморський регіон відчуває дефіцит фуражної пшениці для експорту.

Про це повідомляє Refinitiv Agriculture на своєму Telegram-каналі.

Незважаючи на очікування збільшення частки фуражної пшениці в Україні в урожаї 2020 року, пропозиції щодо постачання на експорт практично відсутні.

У той же час, частка низкопротеиновой пшениці в російському експорті традиційно низька, і в новому сезоні 2020/21 року ситуація не змінилася.

«На українському ринку в основному пропонується продовольче зерно. В порти везуть багато продовольчої пшениці, а відвантажувати потрібно фуражну, пояснює трейдер. Необхідність покривати контракти і досить щільний графік відвантажень з портів в липні-серпні забезпечили стабільний попит на фуражну пшеницю », – відзначають аналітики.

Закупівельні ціни на фуражну пшеницю зросли і досягають $ 195 за тонну на базисі СРТ-Одеса. В результаті спред між ціною фуражної і продовольчої пшеницею залишається в Україні невисоким.

Пропозиції з поставки низкопротеиновой пшениці в Росії також обмежені, і цінова різниця з продовольчою пшеницею менше, ніж в минулому році, показують дані Refinitiv.

Не отримуючи пропозицій з постачання фуражу з України, багато імпортерів переключилися на закупівлі кукурудзи нового врожаю. Експортні контракти, які були укладені на поставку фуражної пшениці, дуже складно виконати, відзначають трейдери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *