В Україні через підвищений попит зростають ціни на послуги сантехніків і малярів

За минулий весну на послуги сантехніків було близько 10 тисяч замовлень, що на 50% більше, ніж за аналогічний період минулого року, і на 45% перевищує показники 2019 го року, через що виріс і середній чек за послугу на 6% – до 590 грн за одне замовлення. Найпопулярніші запити – ремонт крана і унітазу, усунення течі, установка змішувача і водонагрівача.

Також стали більш затребувані в українців та малярні роботи: у порівнянні з минулою весною попит на них збільшився майже на 90%. Популярністю користуються шпаклівка, оздоблення, побілка, фарбування вікон, стін і стель. В середньому один замовлення обходиться в 3000 грн, що на 28% більше, ніж навесні минулого року.

Попит на укладку плитки, штукатурні роботи також виріс майже на 60%. В основному плиточників наймали, щоб облицювати ванну, а штукатурщікі – щоб підготувати стіни під поклейку шпалер. Середній чек за послуги плиточників виріс на 6% – до 5450 грн, а у штукатурщікі на 15% – до 5600 грн.

Майже на 50% більше роботи і у електриків: їх викликали, щоб повісити люстру, замінити проводку і розетки, відремонтувати світильник. В середньому один замовлення обходиться українцям в 800 грн, що на 12% більше, ніж минулої весни.

Також, як зазначають аналітики порталу Kabanchik.ua, з початком дачного сезону в Україні на 77% в порівнянні з весною минулого року зріс попит на послуги садівників. Найпопулярніші замовлення – обрізка дерев і підготовка грунту перед посадкою. Садівників також просили видалити засохлі гілки, обморожені пагони і зайві відгалуження. Середній чек збільшився на 6% – до 590 грн за одне замовлення. Всього цієї весни на послуги садівників українці витратили 2,2 млн грн, що в 2 рази перевищує показники минулого року і на 27% – позаминулого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *