В Україні активізувався попит на салати і мікрозелень

З приходом весни в Україні пожвавився попит на салати і мікрозелень.

Про це AgroPortal.ua розповіли в компанії «Аква систем органік» (TM AQUAFARM), яка першою в Україні запустила проект з вирощування риби та салатів методом аквапоніка.

«Після зими салат одним з перших з’являється на столах споживачів. Підвищений попит пояснюється тим, що в цей час організм людини як ніколи потребує свіжих овочах, багатих на вітаміни і мікроелементами. А ще напередодні Великодня, травневих свят і, власне, літнього сезону багато людей прагнуть таким чином схуднути. І, звичайно, це смачно », – коментують в компанії.

Крім того, виробник акцентує увагу на загальну тенденцію зростання інтересу до своєї продукції.

Зокрема, до сегменту HoReCa прийшло розуміння, що для популярності будь-якого ресторану, кафе, бару і невеликого кафе-закусочної біля офісів недостатньо створити модний інтер’єр і облаштувати кухню. На перший план виходить їжа: смачна, різноманітна і цікава.

Щоб здивувати клієнта, шефи часто зосереджуються на різних незвичайних акцентах: гіркуватістю, гостроті або, наприклад, незвичайної забарвленням.

«Ми в свою чергу задовольняємо попит ресторанів і пропонуємо їм салати фризі, ромен і дуболістная. Їх хрустка і соковита текстура користується особливою популярністю. Не менш популярними на ринку є лолло роса, лолло Біонда. Урожай цих видів салатів ми очікуємо вже зовсім скоро. Вони ідеально підходять не тільки для HoReCa, а й для рітейлу », – кажуть в AQUAFARM.

У компанії додають, що українські споживачі з великим ентузіазмом підхоплюють різні західні тренди, в тому числі, захоплення здоровим способом життя і правильним харчуванням.

При цьому в Україні вирощуванням і продажем зелені, салатів і пряних трав займається невелика кількість постачальників. Причин багато, але головна з них полягає в тому, що це дуже ніжний продукт, який швидко псується.

«З боку це виглядає як високорентабельний бізнес, але нюансів дуже багато. До того ж, якщо у вас є мета зайти в будь-яку велику мережу, можуть виникнути труднощі через вихідної та кінцевої ціни або швидкості псування товару », – додають в AQUAFARM.

Разом з тим, HoReCa і нішеві магазини охочіше співпрацюють з якісними продуктами і локальними постачальниками. Покупців салатів в нішевих магазинах влаштовують ціни, хоча вони часом не зовсім низькі.

У той же час в компанії звертають увагу, що, за статистикою, часто ведуть активний спосіб життя і купують зелень і салати споживачі з більш високим доходом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *