В Україні 3 тижні поспіль ростуть закупівельні ціни на свинину

В Україні закупівельні ціни на свиней забійних кондицій в першій декаді серпня 2020 року продовжили висхідний рух.

Зокрема, середня ціна закупівлі підвищилася на 3,4% – до 47,8 грн / кг, в порівнянні з попереднім тижнем, повідомляє Асоціація свинарів України.

Зазначено, що ціни на свинину демонструють приріст протягом трьох останніх тижнів.

Так, в ході попередніх торгів виробники свинини “розписали” товарні партії на 1-2 грн / кг дорожче. Тому нижній поріг цін на тижні 3-9 серпня перевищила середню позначку кінця липня (46,5 грн / кг), а ціновий максимум зупинився на рівні 48,5 грн / кг.

“Основним фактором підтримки цін поки служить сезонна обмеженість товарних партій і менша середня забійна маса тварин”, – пояснюють в асоціації.

При цьому наголошується, що більшість операторів вітчизняного ринку свинини поки не бачать передумов для зміни вектора руху цін.

“Співвідношення пропозиції промислової свинини і попиту на неї з боку заготівельників” підштовхує “ціни до позитивного коливання і на наступному тижні. Зокрема, мова йде про звуження цінового коридору за рахунок підвищення мінімальної цінової позначки на 0,5-1 грн / кг”, – прогнозують експерти.

У той же час перевищення цінового максимуму минулого тижня можна очікувати епізодично, зокрема, в рекреаційних зонах, які зараз відчувають приплив туристів.

Проте, середня ринкова відмітка, швидше за все, буде тяжіти до рівня 48 грн / кг, вважають в асоціації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *