В Украине появился офис противодействия рейдерству

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук та міністр юстиції Денис малюська в середу взяли участь у відкритті Офісу протидії рейдерству.

Про це повідомляється на сайті Кабінету міністрів.

«Епоха рейдерства в Україні закінчилася. Ми починаємо новий етап захисту прав бізнесу та громадян. Відкриття Офісу протидії рейдерству – крок до цього. Захищений бізнес – це інвестиції, нові робочі місця, добробут наших людей », – заявив на заході Гончарук.

За його словами, відкриття Офісу протидії рейдерству та прийняті відповідні закони є елементами єдиної стратегії, спрямованої на викорінення цього явища.

Прем’єр також повідомив, що на сьогодні багато зроблено для захисту прав законних власників і зменшення корупційних ризиків. Зокрема, оновлено склад Антирейдерського комісії, скорочено термін допуску до розгляду скарги по суті до п’яти днів, а також запроваджено механізм подачі скарг в електронному вигляді.

«Ми можемо констатувати, що подолали системне рейдерство за короткий термін», – підкреслив Гончарук і додав, що за три місяці з 1404 скарг розглянуто і прийнято рішення по 1064, а 368 реєстраторам із заплямованою репутацією був заблокований доступ до реєстрів.

Глава уряду також повідомив, що Офіс протидії рейдерству та Антирейдерська комісія продовжать роботу з блокування «чорних реєстраторів», усунення слабких місць в реєстрах та законодавстві, перекладі даних в електронну форму і посилення надійності авторизації при проведенні транзакцій.

Міністр юстиції Денис малюська розповів, що завдання Офісу – реагувати на заяви протягом доби.

«Кожен отримає захист в Мін’юсті. У разі порушення права власності людини реакція держави буде миттєвою. Гаряча лінія Офісу протидії рейдерству – до послуг громадян », – підкреслив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *