В супермаркетах Varus почали продавати зелень з першої в Україні вертикальної ферми

У супермаркетах мережі Varus почали продавати зелень, вирощену на першій в Україні вертикальної фермі – її організувала компанія Vertical Field Ukraine. Про це повідомляє Асоціація рітейлерів України, посилаючись на прес-службу Varus.

Зелень вирощують в контейнері з особливим мікрокліматом, спеціальним освітленням і економною системою поливу в безпосередній близькості до супермаркету Varus.

Відзначається, що “зелені стіни” для вирощування рослин можна організувати в будь-якому місці. При цьому обробка врожаю відбувається за допомогою інноваційної автоматизованої системи, в стерильному середовищі – люди з ним практично не контактують.

Через те, що рослини знаходяться в закритому приміщенні з чистим повітрям, урожаю не заважають зовнішні погодні умови або забрудненість повітря.

Перевага вертикальних ферм і в тому, що вони всесезонні – рослини можна вирощувати в них круглий рік і отримувати урожай в будь-який час.

Закрите простір вертикальних ферм також захищає рослини від паразитів і шкідників, тому ті майже не вимагають хімічного захисту.

Крім того, ферми не забруднюють стічні води, не призводять до ерозії ґрунтів, мають істотно менший викид парникових газів. На них значно знижено споживання води завдяки контрольованому мікроклімату і використанню замкнутого циклу іригації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *