В Африці стане більше українських фруктів і ягід

Компанія USPA Fruit в 2020 році почала перші поставки українських фруктів на ринки Африки. Зараз в планах – розширення географії та асортименту продукції.

Як говориться в повідомленні компанії, в поточному році USPA Fruit стала лідером з експорту яблук з України на африканський континент.

«Орієнтуючись на Африку, протягом 2020/21 маркетингового року USPA Fruit значно розширила географію поставок свіжих українських фруктів за рахунок нових ринків в Африці. Зокрема, українські фрукти від USPA Fruit почали споживати в наступних африканських країнах: Ефіопія, Джібуті, Мавританія, Сьєрра-Леоне, Конго, Сан-Томе і Прінсіпі, Буркіна-Фасо, Гана, Судан, Ліберія », – розповіли в компанії.

У USPA Fruit підкреслили, що незважаючи на глобальну пандемію COVID-19, компанія не відмовилася від планів по завоюванню африканського континенту і успішно почала планомірні поставки українських фруктів на африканські ринки. Саме свіжі яблука були першими українськими фруктами, які потрапили на африканський ринок.

У той же времяUSPA Fruit поступово розширює свій асортимент іншими фруктами і ягодами, вирощеними в Україні.

«Для нас дуже важливо, щоб українські фрукти від USPA Fruit можна було вживати на всіх континентах і в більшості країн світу, тому що кращий маркетинг – це присутність товарів на полицях і ринках супермаркетів. Відмінна якість фруктів від USPA Fruit дозволяє все більшій кількості людей в світі знайомитися з Україною і смачними українськими продуктами. У найближчі сезони ми продовжимо активно розширюватися на африканському континенті », – сказав генеральний директор USPA Fruit Володимир Гуржій.

Також уточнюється, що компанія вже погоджує попередні обсяги поставок українських фруктів в наступному 2021/22 маркетинговому році та має намір покращувати існуючі результати в Африці.

Для довідки: компанія USPA Fruit об’єднує українських виробників яблук для масштабування обсягів поставок. Компанія контролює якість і накопичує продукцію від різних виробників. USPA Fruit виступає як сполучна ланка між клієнтами з усього світу і українськими виробниками яблук для підтримки стабільності поставок в довгостроковій перспективі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *