Уряд України затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року

Кабінет міністрів України затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу.

“Національна економічна стратегія-2030 – це комплексний документ, який повинен привести Україну до клубу розвинених і успішних країн. Стратегія розроблена з залученням експертів, науковців, чиновників, народних депутатів. Це стане вагомим внеском в розвиток успішної, багатої і європейської України”, – цитує прем’єр-міністра Дениса Шмигаль прес-служба уряду.

Відзначається, що до створення Стратегії приєдналися понад 500 учасників: представники понад 20 аналітичних центрів, більше 30 бізнес-асоціацій, 40 органів виконавчої влади, експертного середовища та громадянського суспільства, народні депутати.

Документ визначає стратегічні кроки для розвитку промисловості, агросектору, видобутку, інфраструктури, транспорту, енергетичного сектора, інформаційно-комунікаційних технологій, креативних індустрій і сфери послуг.

Також Стратегія враховує важливі наскрізні напрямки – діджіталізацію, “зелений” курс, розвиток підприємництва і збалансований регіональний розвиток.

“Серед принципів, на яких будується Національна економічна стратегія, – європейська та євроатлантична інтеграція, недоторканність приватної власності, верховенство права, нетерпимість до корупції, вільна і чесна конкуренція, рівний доступ для бізнесу”, – відзначають в уряді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *