Уряд посилив контроль за виробництвом та обігом органічної продукції

Кабінет міністрів України затвердив постанову, яка забезпечує здійснення Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ефективного державного контролю за діяльністю операторів у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.

Як говориться у повідомленні Міністерства економіки, таке рішення націлене підвищити відповідальність виробників за наповнення ринку якісною органічною продукцією.

«Завданням уряду є створення дієвої законодавчої бази для сталого функціонування бізнесу, в тому числі у сфері органічного виробництва. З цією метою затверджено відповідну постанову, яка дозволить Держпродспоживслужбі застосовувати єдині критерії, за якими оцінюватиметься ступінь ризику від провадження оператором діяльності у органічній сфері», — прокоментував заступник міністра економіки України – торговий представник України Тарас Качка.

Крім того, постановою затверджується Порядок визначення періодичності здійснення планових заходів державного контролю операторів. Також рішенням уряду затверджено форму акту категоризації потужності оператора, який щорічно складатиметься інспекторами територіальних органів Держпродспоживслужби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *