Урожай гороху в 2020 р очікується на 10% більше торішнього

Після значного скорочення виробництва гороху в Україні, зафіксованого в 2019/20 МР, урожай зернобобовою в почався 2020/21 МР прогнозується на рівні 628 тис. Т. Даний показник на 10% перевищує обсяг виробництва в попередньому сезоні, але, тим не менш, на 15% менше середнього показника за попередні 4 сезону.

Такий прогноз зробили аналітики ІА «АПК-Інформ».

На їхню думку, очікуваний приріст виробництва гороху в 2020 р обумовлений збільшенням посівних площ під культурою. При цьому середня врожайність зернобобовою поки прогнозується трохи нижче торішнього показника.

«Експортний потенціал українського ринку гороху в 2020/21 МР прогнозується нами на рівні 450 тис. Т, що на 7% вище показника попереднього сезону. При цьому потрібно зазначити, що експортні поставки є одним з ключових драйверів ринку. Так, зростання експортних цін на горох в сезоні, що завершився став одним із чинників збільшення посівних площ під культурою », – вважають аналітики.
З огляду на можливі погодні і торгові ризики, згідно матеріалу, оцінки як виробництва, так і експортного потенціалу можуть бути неодноразово переглянуті.

Щоб бути в курсі останніх даних про хід збиральної кампанії в Україні, слідкуйте за оновленнями проекту «Урожай онлайн 2020». Проект створений Latifundist.com в партнерстві з компанією «Суфле Агро Україна».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *