UMG Investments запустило виробництво на “Українських міндобривах” в Кривому Розі за $ 11 млн

Компанія Recycling Solutions з портфеля інвесткомпанії UMG Investments групи СКМ повідомила про відкриття комплексу “Українські мінеральні добрива”, основний продукт якого – азотно-сірчані і комплексні добрива, створені на основі сульфату амонію, в м.Кривий Ріг, в який було інвестовано понад $ 11 млн .

“Планували і будували комплекс з нуля. Загальний обсяг інвестицій склав більше $ 11 млн. Компанія створила 72 робочих місця”, – наводиться в релізі у вівторок коментар гендиректор UMG Investments Андрія Горохова.

Згідно з документом, виробничі потужності нового виробника, що працює на основі технології компактування, дозволяють забезпечити для українських аграріїв до 100 тис. Тонн готової продукції на рік. Комплекс оснащений новим обладнанням японсько-німецького холдингу Hosokawa Alpine.

Глава UMG Investments нагадав, що в цьому році це вже другий проект портфеля переробки: в березні було оголошено про укладення угоди з компанією “Ефективні інвестиції” Ігоря Ліскі про придбання міноритарного пакету акцій нового підприємства з виробництва високопротеїнових кормових добавок для сільськогосподарських і домашніх тварин Feednova. Зараз підприємство вже почало процес розміщення на будівельному майданчику обладнання першої черги, і проект планується до завершення до кінця 2020 року.

“Ми плануємо подальші інвестиції в напрямку переробки та зараз шукаємо партнерів і розглядаємо відповідні проекти з переробки пластику”, – зазначив Горохів.

Recycling Solutions – українська компанія зі стратегічного управління побічними продуктами і відходами для вугільної, металургійної, теплоенергетичної та аграрної галузей України. Напрями діяльності: переробка і продаж золошлакових матеріалів, металургійних шлаків, рідкісних і технічних газів, сульфату амонію, побічних продуктів тваринництва; виробництво теплової та електричної енергії з шахтного метану.

Як пояснив генеральний директор Recycling Solutions Дмитро Ануфрієв, протягом багатьох років кристалічний сульфат амонію – цінний побічний продукт металургійної галузі, який можна перетворити в добрива, – експортувався для переробки в такі країни, як Туреччина, Болгарія або Сербія, а потім його після переробки імпортували назад в Україну.

“Recycling Solutions створила локальне виробництво в Кривому Розі для переробки кристалічного сульфату амонію в готовий до вживання гранульований продукт”, – зазначив Ануфрієв.

За перше півріччя 2020 року Recycling Solutions продала більше 825 тис. Тонн і 455 тис. Куб. м відходів і побічних продуктів вітчизняних підприємств. Компанія отримала 343,1 млн грн валового доходу і інвестувала в створення нових переробних підприємств 12,2 млн грн, повідомляється в релізі.

Згідно з ним, всього з моменту свого заснування Recycling Solutions залучила понад $ 15 млн інвестицій в розвиток бізнесу і впровадження технологій переробки. У компанії працює більше 220 чоловік.

UMG Investments – інвестиційна компанія, яка спеціалізується на розвитку портфельних бізнесів з високим потенціалом зростання. UMG Investments була заснована СКМ Ріната Ахметова в 2006 році як холдинг United Minerals Group для управління активами в сировинних галузях. З моменту створення UMG Investments розширила спектр діяльності і в 2016 році змінила бізнес-модель: з керуючої компанії на інвестиційну. Представники UMG Investments входять до наглядових рад портфельних компаній, що дозволяє впливати на стратегію і операційні рішення через механізми корпоративного управління.

UMG Investments має портфельні компанії в трьох галузях: видобуток корисних копалин, управління побічними продуктами і відходами виробництва, промислові товари і послуги. Ринкова вартість активів під управлінням UMG Investments перевищує $ 500 млн.

Підприємство “Українські мінеральні добрива” було засновано в 2017 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *