Уманьпиво зібрала 5 тис. т ячменю, забезпечивши власні потреби

Пивоварня «Уманьпиво» ​​на поточному тижні завершила збір врожаю пивоварного ячменю.

Пивоварний ячмінь займає в структурі посівних площ компанії близько 1 тис. Га, говориться в повідомленні компанії.

«Ми вирощуємо ячмінь трьох імпортних пивоварних сортів. В цьому році намолотили майже 5 тис. Т ячменю. І хоча погодні умови були не надто сприятливими, але урожаєм ми задоволені. Адже цього достатньо, щоб забезпечити потреби пивоварні », – зазначає головний агроном підприємства Віктор Десятник.

Уточнюється, що компанія «Уманьпиво» ​​чи не єдина пивоварня України, яка вирощує пивоварний ячмінь для забезпечення власних потреб.

«Це дає нам можливість експериментувати з сортами ячменю і вибирати кращі, застосовувати їх для приготування смачного, а головне якісного і натурального пива. Ми і власну солодовню, де зібрано зерно перетворюється в солод », – каже СЕО компанії« Уманьпиво »Ігор Кисіль.

Для довідки: Пивоварня «Уманьпиво» ​​- український виробник пива, сидру, квасу і лимонаду. Це одна з найстаріших пивоварень України, заснована в 1878 році. Підприємство випускає натуральне чисте пиво згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 (у складі вода, солод і хміль) і не використовує у виробництві ніяких замінників солоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *