Уманьпиво виводить на ринок пиво, яке розробляла три роки

Компанія «Уманьпиво» ​​презентувала нове пиво – «Софіївське Блонд Ель».

Як говориться в повідомленні компанії, днями напій можна буде придбати в роздрібних мережах України, а також замовити на офіційному сайті пивоварні.

Відзначається, що робота над «Софійським» тривала три роки. Рецептуру міняли тричі. Тривалим був і процес розробки дизайну і етикетки. Як результат – зручна, витончена пляшка 0,33 л з яскравою етикеткою, яка привертає увагу.

«Наша команда довго працювала для того, щоб довести: пиво – це не лише про футбол і чіпсах. Це напій, в якому важливі зміст і форма. Воно може бути не тільки смачним, але і цікавим і загадковим, жіночним, романтичним і навіть грайливим. Загадкою, яка вабить … »- розповідає директор з маркетингу« Уманьпиво »Марія Кісіль.

«Софіївське» пиво має світло-солом’яний колір, делікатний солодовий смак і легкий дотик гіркоти з цитрусовими нотками. У келиху напій утворює стійку піну кремового відтінку. Blonde Ale – вишуканий європейський сорт, який набуває все більшої популярності серед споживачів. Він гармонійно поєднується з легкою закускою: морепродуктами, фруктами, десертами, м’якими сирами.

«Софіївське Блонд Ель» – це світле нефільтроване пиво верхового бродіння, для виготовлення якого використовується добірний солод, 4 види ароматичного хмелю німецької та англійської селекції, спеціальна раса дріжджів, м’яка пивоварна вода і цедра солодкого апельсина. Все для того, щоб «Софіївське» стало вибуховим хітом цього літа », – розповідає директор з виробництва« Уманьпиво »Станіслав Омельчук.

У найближчих планах компанії «Уманьпиво» ​​доповнити лінійку «Софіївське» істинно чоловічими, хмільними сортами, а також випустити темне пиво.

Для довідки: пивоварня «Уманьпиво» ​​- український виробник пива, сидру, квасу і лимонаду. Це одна з найстаріших пивоварень України, заснована в 1878 році. Підприємство випускає натуральне чисте пиво згідно Баварському закону про чистоту пива 1516 р: тільки вода, солод і хміль і не використовує у виробництві ніяких замінників солоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *