Уманьпиво виходить на ринок Білорусі

Українська пивоварня «Уманьпиво» ​​почне експорт своєї продукції до Республіки Білорусь.

Про це повідомив СЕО «Уманьпиво» ​​Ігор Кисіль, йдеться в повідомленні підприємства.

«Уже в квітні буде здійснена поставка перших 21,5 тонн продукції. Ми постійно розширюємо географію експорту. Але співпрацюємо тільки з тими партнерами, які не вимагають вносити зміни в рецептуру і збільшувати термін придатності нашої продукції, так як це суперечить принципам компанії «Уманьпиво», – розповів він.

Для успішної експансії іноземних ринків ще на початку 2020 року було розроблено та прийнято оновлена ​​«стратегія розвитку експорту» компанії.

«Протестувати» цю стратегію ми плануємо найближчим часом саме на ринку Республіки Білорусь. Вона включає пошук надійних партнерів, адаптацію продукції під вимоги конкретної країни, спільну маркетингову стратегію і підтримку, роботу з розвитку представленості продукції в роздрібних мережах країни », – говорить він.

На пивоварні «Уманьпиво» ​​підкреслюють: період карантину, введеного через пандемію Covid-19, намагаються використовувати для пошуку нових партнерів, проведення переговорів, адаптації упаковки до вимог законодавства конкретних країн, отримання всіх необхідних сертифікатів.

Зараз компанія веде переговори з потенційними новими партнерами з Казахстану, Латвії, Литви, Естонії, Грузії, Вірменії, Німеччини, США, Канади, а також планує розширити присутність на ринках Польщі та Ізраїлю.

Уточнюється, що компанія почала активно налагоджувати міжнародні зв’язки і виходити на закордонні ринки ще в 2018 році. За цей час було проведено точкові поставки в 10 країн світу, а також налагоджений регулярний експорт до Польщі та Ізраїлю.

Для довідки: Пивоварня «Уманьпиво» ​​- український локальний виробник пива, сидру і безалкогольних напоїв. На сьогоднішній день – одна з найстаріших пивоварень України, заснована в 1878 році. Підприємство випускає чисте натуральне пиво відповідно до Баварським законом про чистоту: тільки вода, солод і хміль, і не використовує у виробництві замінники солоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *