Укрзалізниця збільшила перевезення зернових та олійних вантажів на 21%

«Укрзалізниця» в 2019/20 МР станом на початок грудня перевезла понад 17 млн ​​т зернових і олійних вантажів, що на 21% більше аналогічного показниками минулого сезону. Обсяги перевезення цих вантажів на експорт зросли на 30%.

Про це повідомив директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев, йдеться в повідомленні підприємства.

«Важливо розуміти, що ми перебуваємо в умовах обмеженого тягового ресурсу, незмінною пропускної спроможності залізничних шляхів, особливо в припортових зонах. Тому наша політика орієнтована на маршрутні елеватори і станції, які можуть вантажити протягом 24 годин повноцінний поїзд – від 44 вагонів і більш », – сказав він.

За словами Андрія Рязанцева, це дозволило всім бажаючим, проінвестувавши в свої потужності зі зберігання, потрапити в перелік станцій, які в першу чергу обслуговуються рухомим складом української залізниці. Таких станцій на сьогоднішній день більше 180 Торік їх було близько 70.

«Ринок відгукнувся, розуміючи правильність і розумність цієї пропозиції. Багато станції підтягли свої можливості і ресурси, і на сьогоднішній день ми здатні перевозити навіть більшу кількість вантажів », – підкреслив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *