“Укрзалізниця” за тиждень безкоштовно перевезла 8,6 тис. Працівників екстрених служб, “Укрпошта” з 24 березня безкоштовно доставила 8,45 тис. Посилок в лікарні

“Укрзалізниця”, починаючи з 1 квітня поточного року, перевезла службовими поїздами більше 8000 медиків, майже 50 поліцейських і близько 30 співробітників Держслужби надзвичайних ситуацій, повідомляється на сайті компанії у вівторок.

Всього перевезено понад 8600 працівників екстрених служб, при цьому проїзд в службових поїздах для них безкоштовний – витрати по організації перевезень лікарів, поліцейських і рятувальників на період карантину “Укрзалізниця” взяла на себе в рамках програми соціальної відповідальності.

В рамках ще одного соціального проекту допомоги медпрацівникам АТ “Укрпошта”, починаючи з 24 березня (дата запуску послуги), безкоштовно доставила в лікарні 8450 посилок, повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, який цитується в повідомленні.

З 24 березня і до кінця карантину “Укрпошта” проводить благодійну акцію, в рамках якої кожен бажаючий зможе надіслати засоби індивідуального захисту для лікарів і пацієнтів до медичних установ України, а “Укрпошта” доставить їх до дверей медустанови безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *