Укрзалізниця підписала меморандум з Deutsche Bahn

АТ «Укрзалізниця» підписало з компаніями Deutsche Bahn AG і DB Engineering & Consulting GmbH меморандум про взаєморозуміння зі стратегічного співробітництва.

Про це йдеться в повідомленні правтельственного порталу.

«Партнерство з Deutsche Bahn є позитивним знаком для міжнародних інвесторів і істотно покращує інвестиційну привабливість Української залізниці для міжнародного капіталу і залучення коштів на оновлення інфраструктури та рухомого складу компанії», – підкреслив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Мета співпраці – розробити концепцію для надання «Укрзалізниці» необхідної управлінської та технічної допомоги в сфері вантажних, пасажирських перевезень, інфраструктури, надання послуг і технічного обслуговування.

Конкретні кордону і подальші умови будуть узгоджені сторонами в рамках окремої угоди про стратегічне партнерство. Ця угода визначатиме план поступової трансформації української залізниці протягом декількох років і включати такі послуги, як аналіз і реорганізацію різних напрямків бізнесу та оптимізацію операцій та управління.

«Для України важливо підвищити ефективність управління« Укрзалізницею »і вивести її на новий рівень за якістю послуг для пасажирів і клієнтів, забезпечити перехід до європейської моделі ринку залізничних перевезень», – заявив член правління «Укрзалізниці» Желько Марчек, який сьогодні був призначений виконуючим обов’язки голови правління АТ «Укрзалізниця».

На початковому етапі сторони вивчать стан компанії і складуть Дорожню карту змін. На етапі реалізації проекту будуть призначені керівники, відповідальні за впровадження стратегічної дорожньої карти. Він триватиме не пізніше ніж до 31 грудня 2020 року. Після етапу реалізації, з 1 січня 2021, слід управлінський етап, під час якого компанія DB E & C надавати «Укрзалізниці» підтримку в сфері управління відповідно до ключовими показниками ефективності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *