Укрспирт збільшив продажі після демонополізації ринку

Державне підприємство «Укрспирт» в липні-серпні 2020 р збільшило продажі спирту на 150 тис. Дал.

Про це повідомив в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блеськун на сторінці в Facebook.

За його даними, за два місяці поточного року компанія продала 897,83 тис. Дал у порівнянні з 747, тис. Дал в липні-серпні 2019 р

Він зазначив, що в минулому році ДП разом з Концерном «Укрспирт» реалізували спирту менше, ніж в цьому році один ДП «Укрспирт».

«Такий показник маємо вже після того, як 1 липня відбулася демонополізація, а отже – ряд інших державних заводів (які не входять до ДП« Укрспирт ») отримали власні ліцензії на оптову торгівлю спиртом і почали конкурувати за покупців з нашим підприємством. Певний відсоток спирту лікеро-виробники горілки поки купують і на цих заводах. Тому, в цілому тіньовий ринок потроху згортає свої обсяги », – зазначив Сергій Блеськун.

На це, на його думку, вплинули наступні фактори: плідну співпрацю з правоохоронцями та податківцями; ефективне планування діяльності та управління активами підприємства; настрою на ринку – підготовка всіх його гравців до перших аукціонів по приватизації спиртових об’єктів.

Для довідки: «Укрспирт» – великий виробник спирту та спиртовмісної продукції в Україні. Загальна виробнича потужність ДП – більше 36 млн дал на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик. 37 заводів фактично не працюють.

З 1 липня 2020 року набрав чинності закон про демонополізацію спиртової галузі, яким скасовується державна монополія на виробництво спирту, зокрема, в якості лікарського засобу, а також для медичних і ветеринарних цілей.

Приватизацію заводів ДП ​​«Укрспирту» планувалося завершити до 1 липня 2021 року, надходження від продажу оцінюються в 2-3 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *