“Укрспирт” в I кв. збільшив чистий прибуток в 2,5 рази

ДП “Укрспирт” в січні-березні 2020 року збільшив чистий прибуток в 2,5 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року – до 9,3 млн грн.

Відповідно до прес-релізу держпідприємства в понеділок, “Укрспирт” в звітному періоді збільшив реалізацію спирту на 28% – до 1,5 млн дал.

“До такого фінансового результату призвела, зокрема, детінізація галузі. Вплинув і новий спрощений механізм покупки спирту, який ми ввели в кінці березня для ФОП і юридичних осіб. Завдяки йому за останні 10 днів березня були укладені 150 договорів і відвантажені 3,51 тис. літрів спирту. І хочу зазначити, що в цей фінансовий результат не входить виробництво сировини для антисептиків, адже ми почали його виробляти на початку квітня після введення законодавчих змін “, – цитує прес-служба держпідприємства в.о. директора “Укрспирту” Сергій Блеськун.

Як повідомлялося, “Укрспирт” в 2019 році наростив чистий прибуток в 1,9 рази в порівнянні з 2018 роком – до 40,3 млн грн.

Виробництво спирту ДП в 2019 році скоротилося на 5% – до 5,9 млн дал.

Держпідприємство “Укрспирт” – великий виробник спирту та спиртовмісної продукції в Україні. Знаходиться в управлінні Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Загальна виробнича потужність ДП – більше 36 млн дал на рік.

Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *