“Укрпошта” закупила 154 автомобіля для кур’єрською і міський доставки

“Укрпошта” підписала угоду з фінансового лізингу з “ОТП Лізинг” на придбання 154 автомобілів вартістю 93,7 млн ​​грн.

Як повідомив в середу на брифінгу в Києві гендиректор “Укрпошти” Ігор Смілянський, в рамках договору профінансовано 71 авто Fiat Doblo Maxi і 83 автомобіля Citroen Jumper, які будуть використовуватися для кур’єрської доставки і на внутрішньоміських маршрутах.

“У вересні ми отримаємо 154 автомобіля, що дозволить” Укрпошті “розширити географію адресної доставки, а на внутрішніх маршрутах прискорити надходження відправлень на сортування”, – заявив він.

Частина з закуплених машин буде використовуватися на внутрішньоміських маршрутах, також доставляти експрес-відправлення і міжнародні EMS-відправлення з відділень в сортувальні центри.

За словами Смілянського, “Укрпошта” уклала договір з “ОТП Лізинг” строком на три роки з метою розподілу фінансового навантаження при сплаті вартості автомобілів.

Авто для національного поштового оператора поставлять група компаній VIDI і ТОВ “Торговий дім” Укрлада “.

“УкраЛада” включила у вартість авто необхідне технічне обслуговування, брендування згідно макету замовника. Кожне авто також буде обладнано GPS-трекером “, – заявила директор” Укрлада “Анна Білозьорова.

“Укрпошта” запустила оновлену кур’єрську доставку в березні 2018 року. Протягом останніх років компанія придбала 547 автомобілів різної вантажопідйомності для магістральних і міських маршрутів, зокрема для кур’єрської доставки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *