“Укрпошта” побудує сортувальний центр за $49 млн

Національний поштовий оператор “Укрпошта” 19 листопада уклав угоду з “Гранд Імпекс” про будівництво автоматизованого сортувального комплексу в місті Дніпро за $49 млн. Про це повідомила прес-служба компанії.

У рамках Дніпровського економічного форуму директор “Укрпошти” Ігор Смілянський та заступник директора компанії “Гранд Імпекс” Максим Онуфрієнко підписали угоду про початок будівництва центру.

Сортувальний комплекс під назвою HUB_Dnipro побудують на околиці міста, неподалік аеропорту Дніпра. Загальна площа земельної ділянки, на якій її зведуть, становить 8,47 га.

За попередніми підрахунками, у HUB_Dnipro мінімальний час та обсяг обробки посилок складе до 35 тисяч одиниць на годину, а в письмовій кореспонденції — до 15 тисяч листів на годину.

На території сортувального центру розмістять зони приймання, обробки, сортування преси, листів, відправлень, окремо кур’єрської доставки. HUB_Dnipro працюватиме в режимі 24/7. Це дозволить скоротити час обробки до 3-5 годин та, відповідно, забезпечити швидку та своєчасну доставку по всій території України.

“Договори на будівництво наших хабів вже підписані у Києві, Львові, а зовсім скоро крім Дніпра вони будуть підписані ще у 2-3 містах. Зшиватимемо Україну та світ сучасною логістикою, радуючи клієнтів якістю, акціонерів дивідендами, співробітників хорошими зарплатами та умовами праці” , – Прокоментував підписання договору Смілянський.

Компанію-забудовника “Гранд Імпекс” обирали через систему електронних закупівель РroZorro. За умовами тендеру будівництво сортувального центру коштуватиме $49 млн з ПДВ. Завершення всіх робіт з будівництва сортувального центру заплановано до першого півріччя 2023 року.

Також “Укрпошта” та “Гранд Імпекс” уклали договір про оренду на строк 8 років з можливістю купівлі-продажу протягом терміну оренди.

У компанії нагадали, що у вересні цього року “Укрпошта” уклала угоду на будівництво логістично-сортувального центру у Борисполі. Загалом компанія залучила близько 100 млн євро для будівництва автоматизованих сортувальних хабів, регіональних депо та закупівлі автомобілів для пересувних відділень.

Компанія також працює над низкою інших проектів та впроваджує нові послуги. Наприклад, напередодні “Укрпошта” запустила послугу пересилання документів у своїх фірмових конвертах. За словами Смілянського, оформити послугу можна у відділенні пошти, у мобільному додатку, через API чи в особистому кабінеті на сайті.