“Укрпошта” планує побудувати 8 сортувальних хабів в рамках модернізації логістичної мережі

АТ “Укрпошта” планує запустити проект глобальної модернізації логістичної мережі в 2021 році, який передбачає будівництво восьми сортувальних розподільних хабів і 62 депо в регіонах України.

“Укрпошта” планує видозмінювати свою мережу – це буде глобальна модернізація. Ми плануємо, що у нас з’явиться вісім нових хабів по Україні, це будуть регіональні центри, і більше 60 депо. (…) Дуже хочеться, щоб в наступному році був фізичний старт цього проекту “, – розповів керівник проектів будівництва АТ” Укрпошта “Ігор Суходубовскій в ході онлайн-конференції” Ринок складської нерухомості: нові формати і ефективні рішення для інвесторів “у вівторок.

За його словами, загальна площа логістичних об’єктів складе близько 600 тис. Кв. м. Логістична мережа включатиме хаби в Києві (на лівому і правому березі), у Львові, Харкові, Дніпрі, Хмельницькому, Одесі та в Покровське і 62 депо в регіонах.

Об’єкти будуть будуватися за моделлю B2S (Built-2-Suit), де інвестори виступлять замовником будівництва на власній земельній ділянці, а “Укрпошта” – довгостроковим орендарем.

“На першому етапі проекту планується будівництво чотирьох хабів і одного депо в Івано-Франківську”, – повідомив Суходубовскій, зазначивши, що конкурс буде оголошений найближчим часом.

Згідно з проектом, площа логістичного хаба складе близько 24 тис. Кв. м, орієнтовна площа необхідної земельної ділянки, мінімум, 7,5 га. Хаби будуть поєднувати функції сортувального центру і автобази – на території передбачається розміщення 88 паркувальних місць для фур (20 тонн) і 90 місць для малотоннажного транспорту (5 тонн).

Проект депо також передбачає розміщення автобази з розрахунком на район обслуговування. Орієнтовна площа ділянки під депо становить 2,1 га, площа приміщень – 5,3 тис. Кв. м.

“Технології, які ми плануємо там застосовувати, будуть спрямовані на гармонізовані стандарти з нашими європейськими, американськими колегами. Відповідно, ми будемо прагнути до витримки стандартів LEED і BREEAM і їх вимогам”, – підкреслив спікер.

Проект будівництва, зокрема, передбачає практично повну відмову від використання деревини. Крім того, планується використання мінераловатних утеплювачів і енергозберігаючих технологій для виробничих і побутових приміщень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *