Укролія відправила до Китаю 350 т органічного масла

«Укролія» в січні 2020 року відвантажила 350 т органічного високоолеінового соняшникової нерафінованої олії провідною агропромисловою групі на ринку Китаю.

Про це йдеться в повідомленні компанії на сторінці в Facebook.

Як зазначається, на світовому ринку з року в рік спостерігається скорочення перехідних запасів рослинного масла за рахунок більш швидкого зростання споживання щодо виробництва. Особливо стрімко цей процес проходить в Китаї.

«У Китаї величезна кількість покупців – чисельність населення наближається до позначки 1,5 млрд. Значну частку становить середній клас – близько 37%, тобто більше 500 млн осіб. Наситити такий ринок складно, а ось знайти нішу і зайняти її – цілком реально », – йдеться в повідомленні.

У компанії уточнили, що перспективи взаємного співробітництва в харчовій індустрії України з КНР великі. Величезний ринок, зростаючий рівень добробуту населення і інтерес до іноземних продуктів гарантують успіх на ринку.

Для довідки: ТОВ «Укролія» засноване в 2001 році. Займається виробництвом і реалізацією фасованого і наливної соняшникової олії, соняшникової макухи, лушпиння. Її виробничі комплекси розташовані в Диканьці та Зінькові (Полтавської обл.). Фасовану соняшникову олію реалізується під торговими марками «Диканька», «Диканський Хуторок», «Маслинка», Garna, Olinalli. За даними компанії, «Укролія» займає близько 15% українського ринку фасованої соняшникової олії. Експорт продукції здійснюється більш ніж в 40 країн світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *