Укролія підтвердила якість органічних кормових матеріалів

Компанія «Укролія» в квітні 2021 р пройшла аудит постачальника органічних кормових матеріалів.

Про це йдеться в повідомленні компанії на сторінці в Facebook.

Як зазначається, сертифікацію проводили представники європейської асоціації SecureFeed і представники споживача – Vivaorganic GmbH.

«Укролія» (Ukroliya) підтвердила виконання вимог асоціації SecureFeed, і на цій підставі її представники будуть рекомендувати нашу компанію як надійного постачальника органічних кормових матеріалів », – йдеться в повідомленні.

Для довідки: ТОВ «Укролія» засноване в 2001 році. Займається виробництвом і реалізацією фасованого і наливної соняшникової олії, соняшникової макухи, лушпиння. Її виробничі комплекси розташовані в Диканьці та Зінькові (Полтавської обл.). Фасовану соняшникову олію реалізується під торговими марками «Диканька», «Диканський Хуторок», «Маслинка», Garna, Olinalli. За даними компанії, «Укролія» займає близько 15% українського ринку фасованої соняшникової олії. Експорт продукції здійснюється більш ніж в 40 країн світу.

SecureFeed – це асоціація, яка об’єднує європейських постачальників кормів і кормових матеріалів для забезпечення і гарантії харчової безпеки останніх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *