Укролія отримає $ 16 млн кредиту від ЄБРР

Європейський банк реконструкції і розвитку схвалив виділення $ 16 млн кредиту ТОВ «Укролія» для фінансування капітальний витрат і оборотного капіталу.

Про це йдеться в повідомленні банку.

Як наголошується, в рамках проекту компанія у співпраці з місцевими освітніми партнерами створить акредитований внутрішній навчальний центр, який надасть можливості навчання для жителів Полтавської області України.

Крім того, проект буде підтримувати модернізацію виробничих потужностей компанії, включаючи установку котла на біомасі та процесів щодо зниження вмісту олії в відходах і перероблених матеріалах для фільтрації, а також збільшення виробництва органічного рослинного масла і закупівель органічних олійних культур.

Для довідки: ТОВ «Укролія» засноване в 2001 році. Займається виробництвом і реалізацією фасованого і наливної соняшникової олії, соняшникової макухи, лушпиння. Її виробничі комплекси розташовані в Диканьці та Зінькові (Полтавської обл.). Фасовану соняшникову олію реалізується під торговими марками «Диканька», «Диканський Хуторок», «Маслинка», Garna, Olinalli. За даними компанії, «Укролія» займає близько 15% українського ринку фасованої соняшникової олії. Експорт продукції здійснюється більш ніж в 40 країн світу.