Укрексімбанк продає мережу супермаркетів “Амстор” за 283,5 млн грн

Державний Укрексімбанк (Київ) виставив на відкриті торги в системі “ProZorro.Продажі” лот з мережі супермаркетів “Амстор” за 283,5 млн грн, повідомила прес-служба банку в п’ятницю.

Згідно з повідомленням на сайті “ProZorro.Продажі”, торги пройдуть по англійській моделі (на підвищення ціни) 14 грудня. Стартова ціна лота – 283,5 млн грн, розмір гарантованого внеску – 10%.

За інформацією банку, майно реалізується для врегулювання простроченої кредитної заборгованості ТОВ “Амстор” (2 млрд грн).

У лот входять будівлі суспільно-торгових центрів, земельні ділянки, торговельне обладнання в Краматорську, Запоріжжі, Мелітополі, Кременчуці, Бердянську, Маріуполі та Одесі.

Згідно з повідомленням, торговельні майданчики мережі складаються з магазинів формату “гіпер” і “супермаркет”, “торговий центр”, Cash & Carry і т.п., розраховані на обслуговування широкого кола споживачів і призначені для продажу продовольчих і непродовольчих товарів, продукції власного виробництва на фудкорт, а також для проведення розважальних заходів.

Банк зазначив, що окремим лотом реалізується земельну ділянку загальною площею понад 4 га в Києві на масиві Березняки. Початкова ціна лота – 132,24 грн.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних і фізичних осіб, засновником ТОВ “Амстор” є “Мортанто Холдінгс ЛТД”, “Пеголайн Холдінгс ЛТД”, “Смарт Рітейл Груп ЛТД”, “Кредаста Сервісіз ЛТД”, “Замолівіен Холдінгз ЛТД” та ТОВ КУА “Дельта “, що діє за рахунок коштів пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду” Співдружність-2 “. Статутний капітал складає 64,56 млн грн.

Укрексімбанк, єдиним власником якого є держава, створений в 1992 році.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2020 року розміром загальних активів Укрексімбанк займав 3-е місце (226,634 млрд грн) серед 74 банків, що діяли в країні банків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *