Українці зможуть безкоштовно створити свій інтернет-магазин під час карантину

Щоб підтримати приватних підприємців, чий заробіток виявився під загрозою через пандемію коронавируса, багато українських компаній пропонують різні варіанти онлайн-послуг: від безкоштовних онлайн-курсів і тренувань до благодійних турнірів з кіберспорту. До низці соціальних ініціатив приєдналася і українська IT-компанія Shop-Express, яка дає можливість абсолютно безкоштовно створити свій інтернет-магазин.

«Зараз в умовах карантину дуже високий ризик краху бізнесу. В таких обставинах як ніколи важливо вміти адаптуватися і змінюватися, щоб залишатися на плаву, – каже співзасновник платформи Олексій Петриченко. – Місія Shop-Express – допомогти бізнесам продавати більше товарів онлайн в період “коронакрізіса”. Ми хочемо підтримати підприємців в цей нелегкий час, на перших порах запропонувавши інструмент для продажів в інтернеті, щоб компенсувати втрати. Підприємці зможуть створити інтернет-магазин на базі нашого сервісу, наповнити його товарами, додати необхідні тексти і запустити з власним доменним ім’ям. Інтернет-магазин можна оформити в фірмовому стилі бренду без прив’язки до шаблону, що дозволяє створити красиву і впізнавану інтернет-вітрину. А наші фахівці допоможуть розібратися з технічними питаннями ». Користувачі, які зареєструються на сайті c 18 березня до 31 травня 2020 року, отримають повний безкоштовний доступ до платформи терміном на 2 місяці.


Платформа Shop-Express була запущена в 2017 році як інструмент для організації прямих продажів в інтернеті. З її допомогою можна створити інтернет-магазин з широким набором функцій, не вдаючись до послуг дорогих фахівців. Такі функції, як прийом платежів з карт Visa / Mastercard, інтеграція з маркетплейсамі, агрегаторами цін, CRM-системами, службами доставки і багато інших вже реалізовані і їх не потрібно розробляти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *