Українці в 2019 році купили майже півмільйона старих автомобілів

Протягом грудня 2019 роки українську прописку отримали 30,7 тисяч б / у-шних автомобілів. Таким чином, у порівнянні з попереднім роком грудневі реєстрації старих легкових авто, завезених з-за кордону, зросли на 44%. Також такий результат став найбільшим за останні дев’ять місяців. Про це повідомили в прес-службі асоціації “Укравтопром”.

Всього, за підсумками 2019 року, на українські номери перейшли 408,1 тисяч легкових автомобілів, що були в експлуатації, що в 3,5 рази більше, ніж роком раніше. Майже 75% від цієї кількості склали машини походженням з країн ЄС.

“Такий сплеск реєстрацій імпортного секонд-хенду спровокували лібералізація умов розмитнення автомобілів, що були в експлуатації, і надана державою можливість легалізувати легкові автомобілі, які порушили умови транзитного або тимчасового перебування в Україні”, – пояснили в “Укравтопромі”.

В результаті в 2019 році реєстрації старих машин майже в 5 разів перевищили продажі нових.

Маркою-лідером серед вперше реєструються в Україні легкових авто з пробігом стала Volkswagen. У 2019 українці поставили на облік 74 856 імпортованих фольксвагенов не першої свіжості, що в 16 разів більше, ніж нових автомобілів цієї ж марки.

На другому місці Opel з показником 34 893 старих авто. Первинні реєстрації б / у-шних “Опелів в 93 рази перевершили результат нових.

Renault посіла третє місце – 31 994 авто з пробігом (в 2 рази більше продажів нових Рено).

Четвертою за популярністю стала Skoda, імпортований секонд-хенд цієї марки вибрали 31 920 українців – більш ніж в 5 разів більше, ніж тих, хто вибрав нові Шкоди.

Замикає п’ятірку лідерів первинного ринку легкових автомобілів з пробігом Ford з результатом 28 202 машини. Для довідки, нових Фордів в минулому році було реалізовано в 16 разів менше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *