Українці увійшли в ТОП-5 кращих клієнтів Uber

Uber вперше за всю історію існування компанії представила звіт про рейтинги користувачів (Rider Ratings Report). Україна в цьому звіті зайняла четверте місце. Про це повідомляє прес-служба Uber.

Згідно зі звітом, у користувачів в Хорватії – найвищий середній рейтинг, а замикає десятку лідерів – Японія.

Повний список Топ-10 країн виглядає так:

  1. Хорватія
  2. Парагвай
  3. Німеччина
  4. Україна
  5. Польща
  6. Іспанія
  7. Португалія
  8. Аргентина
  9. Чилі
  10. Японія

Серед українських міст, де працює Uber, найвищий рейтинг у користувачів з Харкова. За нею йдуть Львів, Вінниця, Запоріжжя, Дніпро, Київ, а найнижчий показник – у Одесі.

Система рейтингів Uber націлена на розвиток взаємної поваги між користувачами і водіями. Після кожної поїздки користувачі і водії мають можливість оцінювати один одного від 1 до 5 зірок в залежності від досвіду поїздки. Загальний рейтинг водія або користувача являє собою середній бал всіх виставлених оцінок. Рейтинги – анонімні. Ні користувачі, ні водії не бачать індивідуальних оцінок, прив’язаних до конкретної поїздці або людині.

Також в Uber поділилися простими порадами, як отримати найвищу оцінку: не спізнюватися, не грюкати дверима, якщо робити музику голосніше – поцікавитися у водія, також цікавитися у водія, чи можна взяти з собою в дорогу їжу і напої, не сідати в машину великою кількістю людей, ніж це передбачено нормами безпеки.

Сервіс Uber працює сьогодні в 85 країнах і в 903 містах по всьому світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *