Українці побігли за кредитами напередодні Чорної п’ятниці

Протягом тижня, який передує Чорній п’ятниці, кількість охочих отримати кредити зростає на 15-20%. Також у період розпродажів середня сума позик зростає на 5%, а у разі повторних звернень – на 15%, повідомили у компанії, яка надає онлайн-кредити CreditKasa.

Така тенденція спостерігається на тлі зростання популярності розпродажів. Понад 70% українців спеціально відкладають покупки, щоби скористатися знижками.

“Індекс споживчих настроїв, як індикатор готовності населення витрачати гроші та вірити в майбутнє, останній раз був на піку пізньої осені – взимку 2019 року. Саме тоді продажі на Чорну п’ятницю досягли максимуму, у тому числі і за рахунок кредитних коштів”, – зазначив директор з маркетингу CreditKasa Віталій Соловйов.

За його словами, минулого року показники були набагато скромнішими. Цього року експерт очікує на пожвавлення у зв’язку зі зростанням доходів населення. Також він прогнозує сплеск популярності кредитів – зростання на 10-15% порівняно з 2020-м.

При цьому позики, видані за тиждень до розпродажів, обслуговуються гірше на 10%, а кредити п’ятниці повертають на 25% гірше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *